Pes čínský naháč za koupit

Nejoblíbenější videa

Pes čínský naháč za koupit

Čínský chocholatý pes - Psi a štěňátka, inzerce psů. - inzeráty...Čínský chocholatý pes - štěňata čínský chocholatý psík bez PP, po rodičích z PP, pejsek je naháč a fenka naháč. . Potřebujete hlídacího psa k baráku nebo do firmy? čínský chocholatý pes naháč krytí | Krytí | Psi | Inzerce...Zvířata a vše, co o nich hledáte - portál pro chovatele - ChovZvířat.cz. 05.07.2013, 19:59 Prodám. nabízím ke krytí naháče skvělé povahy a krásného vzhledu .. Čuchací kurz Přelouč - naučte svého psa hledat třeba houbyŠtěňě NaháčeŠtěňě Naháče Zobrazit více fotografií (3). Čínský chocholatý pes - naháč Čínský chocholatý pes - nahá fenečka Hoshiko z Jasné hvězdy hledá stálý a miluj.... Cena: 1 900,- nabizím k odběru čínského chocholatého pejskaTabulka TADY HLÍDÁM JÁ Čínský chocholatý pes naháč - 175...Úvod :: Hliníkové tabulky Pozor pes :: Tady hlídám já, Pozor pes :: Tabulka "TADY HLÍDÁM JÁ" Čínský chocholatý pes naháč

Čínský naháč, chocholatý společník nejen pro chovatele

Informace o chovu a rase: čínský naháč, čínský chocholatý pes, štěňátka a chov psů, péče o srst a pokožku u domácíh mazlíčků .. Vnitřní tělesná teplota čínského naháče je 38,5 až 39°C. To je obvyklá teplota všech psích plemen. Psi - Činský chocholatý pes trhzvirat.czČínský chocholatý pes je malý čilý společenský pes s jemnou kostrou, existující ve dvou rovnocenných varietách: naháč má hladké tělo bez srsti a srst tvoří jen chocholku na hlavě, dále jsou osrstěny tlapky k nadprstí (ponožky) a ocas. Tabulka "Pozor pes" - Čínský naháč :: MARBOL.czTabulka "Pozor pes" - Čínský naháč - Tabulka "Pozor pes" - Čínský naháč.. Cena s DPH: 49 Kč s DPH. Tabulka "Pozor pes" - Čínský naháč kupte přímo od výrob...Čínský chocholatý pes | Pejsci...zvaný též čínský naháč, byl vyšlechtěn v Číně nejméně před 13 stoletími, ale v Evropě se poprvé objevil kolem roku 1960. Je to štíhlý, temperamentní, veselý a inteligentní společenský pes, který má sice málo chlupů, ale zato solidní.

Čínský chocholatý pes (Chinese Crested Dog) - iFAUNA

První varieta je nazývána čínský chocholatý pes bez srsti, naháč nebo hairless, druhá pak čínský chocholatý pes osrstěný, labutěnka nebo powderpuff (z anglického powder = pudr a puff = pudrovátko, labutěnka na pudrování).Štěňátka naháče - inzerce - Čínský chocholatý pes - Inzerce...Pejskař.cz - Štěňátka naháče. Nabízíme 2 nahaté holčičky. Matka s PP. Skvělé pohavy, vhodné do rodiny. Jsou zvyklé i na jiná zvířata. Nezávazná…. Upravit / smazat Topovat Odpovědět. Plemeno: Čínský chocholatý pes | Popis plemeneCINSKY-CHOCHOLATY-PES.VAS-PES.CZ - Čínský naháč...Plemeno se považuje za velmi staré a má mnoho názvů, jako např. čínský náháč, čínský naháček nebo čínský chocholatý pes. . Cena: s PP 4 000 - 13 000 Kč, bez PP 2 000 - 5 000 KčČínský chocholatý pes neboli Naháč - Diskuze Omlazení.cz (3)Čínský chocholatý pes neboli Naháč - Diskuze Omlazení.cz (3) Portál pro ženy. . Dražší jsou nahaté fenky, nejlevnější chlupatí psi (mám krasavce s PP po výstavně úspěšných rodičích za 6.000,-Kč. :-) pěkný odkaz YouTube video Čínský chocholatý pes - naháč - Benešov, inzerce, prodámČínský chocholatý pes - naháč - Benešov, inzerce, prodám Hledáme milující domov pro naše krásná a atraktivní tříměsíční štěňátka čínského chocholatého psa. . 21.04. . 11.05.2014. 8 500 Kč Náhled fotografie k inzerátu Malý bílý knírač.